Vývoj firmy Belchim

Belchim Crop Protection

Belchim Crop Protection je belgický hráč na evropském trhu ochrany rostlin. Jako společnost a inovativní dodavatel produktů se dobře přizpůsobil změnám v průmyslu a měnícímu se regulačnímu prostředí. Belchim založil dřívější generální ředitel Dirk Putteman v roce 1987. Koncem 90. let hledal a našel strategické partnerství s ISK Biosciences a Belchim se proměnil na mezinárodní výzkumnou a vývojovou společnost. Tato aliance umožnila nejen specializovanější produktové portfolio, ale také další expanzi do Evropy. Kromě inovativního produktového portfolia jsou důvěryhodnost a reputace silným přínosem společnosti Belchim Crop Protection; a především silná schopnost uvádět v krátkém čase na trh nové produkty a výborné pokrytí trhu.

Náš vývoj. Váš růst.

  • Přináší inovace na trh
  • Poskytování cenných & správných informací
  • Vysoce odborně zdatný tým zaměstnanců
  • Naslouchání & reagování na zákazníky
  • Blízko farmářům, poradcům & distributorům

Společnost Belchim Crop Protection řízená svým novým generálním ředitelem Mark Waltham přináší na trh širokou škálu nejmodernějších produktů na ochranu rostlin, ale také produktů pro použití v domácnosti, na zahradě a pro použití na veřejných prostranstvích. Nedávná akvizice biologického herbicidu „Katoun Gold“, je dobrým příkladem kombinace udržitelného využití krajiny a ekonomiky. Produkt je odvozen z kultivace rostliny Artičok kardový (Cynara cardunculus), který roste tam, kde není možné pěstovat ostatní plodiny. Jeho použití, je pak ekologické řešení pro hubení plevelů na veřejných prostranstvích.

Orientované řešení

Naše společnost je zaměřena na řešení:

Belchim je poskytovatelem řešení pro plodiny na orné půdě, ale také pro menší plodiny & specializované trhy

Úzká spolupráce s japonskými inovátory & dodavateli

Programy v ochraně rostlin prostřednictvím kombinace produktů

Inovace

Naše produkty jsou inovativní:

5 vlastních molekul

Inovativní produkty s vynikajícími profily (účinnost and životní prostředí)

Připraveno pro současné & budoucí předpisy v celosvětovém měřítku

Know-how

Náš tým má know-how:

Vždy přítomen v terénu

Vysoká úroveň technické podpory

Zaměření se na vývoj & registraci v souladu s potřebami trhu

“Poskytujeme servis pro zemědělství pomocí vysoce kvalitních a inovativních produktů a nejlepších rad ohledně jejich použití.”
Vize
“Být nejlepším přístupem na trh pro přípravky na ochranu rostlin v Evropě a Severní Americe a vytvářet optimální hodnotu.”
Poslání

Naši partneři

NAPIŠTE NÁM

Díky přístupu orientovanému na plodiny je BELCHIM velmi blízko rostoucímu a rozvíjejícímu se ŘEŠENÍ, které odpovídá potřebám trhu

KONTAKTUJTE NÁS