BELCHIM - NEWS CENTER

středa, leden 29, 2020

Proč ošetřovat nejen proti plísni, ale i proti Alternariím-Dita Kourková

Společnost Belchim Crop Protection (BCP) byla založena v roce 1987 v Belgii a zaměřuje se převážně na specializované plodiny, jako jsou brambory, vinná réva a zelenina. Systém na ochranu brambor má společnost detailně propracovaný díky rokům působení ve vyspělých bramborářských zemích. Belchim nabízí přípravky osvědčené ale i přípravky s nově vyvinutými látkami. Na základě přímé spolupráce s pěstiteli brambor přináší Belchim nová a spolehlivá řešení pro vysoké výnosy zdravých a kvalitních hlíz. To je hlavní důvod vysokého podílu na trzích s přípravky na ochranu brambor v zemích Beneluxu, kde se podíl společnosti Belchim blíží 50 %.

 

Jak zvýšit výnos i kvalitu brambor- Zemědělec-18-2014-ročník XXI

V impozantních prostorách refektáře Premonstrátského kláštera v obci Želiv proběhl seminář s názvem Brambory dnes a zítra. Účastníci se dozvěděli o dvou rozhodujících problémech, které ovlivňují pěstování brambor i o přípravcích na jejich ochranu. Organizátory akce zaměřené na ochranu brambor byla společnost BELCHIM Crop Protection a Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod (VÚB).

 

Číst dál: Jak zvýšit výnos i kvalitu brambor- Zemědělec-18-2014-ročník XXI

Belchim - přináší novinky v ochraně révy - časopis Vinař Sadař - číslo 2 – 2014

Společnost Belchim je na českém a slovenském trhu prezentována v podobě přípravků na ochranu rostlin již od roku 2009. Většina pěstitelů brambor už používá fungicidní přípravek Ranman Top a mnoho pěstitelů révy už také aplikovalo přípravek Mildicut. Jednalo se vždy o dovozy přípravků a jejich umístění na trhu prostřednictvím distributorů přípravků na ochranu rostlin, bez potřebného poradenského a obchodního servisu ze strany výrobce a dovozce. Teprve nyní se nastartoval proces, kterým se společnost Belchim zařadí plnohodnotně k dalším výrobcům přípravků na ochranu rostlin.

 

Číst dál: Belchim - přináší novinky v ochraně révy - časopis Vinař Sadař - číslo 2 – 2014

Designed by Pedro
Scroll to Top